Haberler / Yeniçarşım Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Ariş Pırlanta www.yeniçarşım.com’da mağaza açtı!

2/4/2012

Türkiye’nin en büyük çarşısı yeniçarşım.com’da bulunan mağazaların arasına önde gelen takı markalarından Ariş’in mağazası da katıldı. Pırlanta yüzükten müşteriye özel takılara 415 farklı Ariş ürünü www.yeniçarşım.com’da!

Kullanıcılara gerçek mağazalardan 7/24 keyifli ve güvenli alışveriş deneyimi sunan yeniçarşım.com, Türkiye’nin köklü mücevher markalarından Ariş’in mağaza açmasıyla bünyesindeki mağazalara bir yenisini daha eklemiş oldu. www.yeniçarşım.com’daki Ariş mağazasında tek taş yüzükten alyansa, kolye ucundan bilekliğe 415 farklı ürün sunuluyor. Yeniçarşım.com’da yer alan Ariş ürünleri, 69 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor.

Kişiye özel, Ariş marka takılar www.yeniçarşım.com’da!
Ürünler arasında en çok tek taş pırlanta tercih edilirken, kişinin parmak izinden yapılan yüzük ve yeni doğan bebeklerin ayak izinden yapılan kolyeler gibi patenti ARİŞ’e ait ürünler, Yeniçarşım.com’a özel fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Konuyla ilgili olarak Ariş Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, yeniçarşım.com Satış Müdürü Taner Önen ile sohbeti sırasında şunları söyledi: “Türkiye’nin takı alanında köklü bir markası olduğumuz kadar yeniliklere önem veren de bir markayız. 2003 yılından beri internetten satış yapıyoruz ancak geniş ürün yelpazemizi tanıtmak ve markamızı daha geniş kitlelerle buluşturmak için www.yeniçarşım.com’da mağaza açmayı tercih ettik. Yeniçarşım.com’da yer almak, bize reklam ve tanıtım açısından büyük fayda sağladı. Önümüzdeki dönemde satışlarımızın daha da artacağını tahmin ediyoruz.

İstediğinizi kolayca bulmanın en keyifli yolu: www.yeniçarşım.com!
Kullanıcılara gerçek mağazalardan 7/24 keyifli ve güvenli alışveriş deneyimi sunan yeniçarşım.com 400 e yakın mağazadan 24 farklı kategoride 200 binin üstünde ürüne yer veriyor. Zengin ürün yelpazesiyle fark yaratan yeniçarşım.com’da elektronikten kozmetiğe, oyuncaktan dekorasyona her türlü ürünü bulabilir, tek tıkla gerçek mağazalardan alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.İlgili Kişi:
Ceren Babaoğlu
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
cerenb@marjinal.com.tr

 


Yeniçarşım
Arşiv
Görseller
  Logo
Kısa Tanıtım      RSS  
  Share  Paylaş