Haberler / Gayet.net Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


İnternet Kullanan Hisli Köpek

20/11/2006

İnternet sadece insanlara mı özgüdür? Gaspar adlı 3 yaşındaki sevimli Golden Retriever bunun aksini ispatlıyor. Gaspar bir yandan arkadaşlık sitesi Gayet.net’te ruh ikizini ararken, diğer yandan da Azbuz.com’daki blogunda iç dünyasını sevenleriyle paylaşıyor. Gaspar’ın hayranları, insanları kıskandıracak kadar çoğalıyor.

İnternet hayatımızda çok şeyi değiştirdi. Ama zannetmeyin ki bu müthiş icat sadece insanlara özgü! Gaspar adlı 3 yaşındaki Golden Retriever cinsi köpek de sıkı bir İnternet kullanıcısı. Bugüne kadar aradığı aşkı bir türlü bulamayan Gaspar, arkadaşlık sitesi Gayet.net’e üye olarak ruh ikizini aramaya başladı.

Son derece iyi eğitimli, akıllı ve romantik bir köpek olan Gaspar, Gayet.net’teki profilinde kendisini şöyle tanımlıyor: “Yakışıklı, temiz kalpli, arkadaş canlısı, dişi ruhundan anlayabilen, kibar, çalışkan bir golden:)” Profilindeki fotoğrafına bakınca da gerçekten böyle bir köpek olduğu anlaşılıyor.

Gaspar Gayet.net’te o kadar popüler bir isim ki tam 72 hayranı var. Bu hayranları ona mesajlar gönderiyor; onunla tanışmak, hatta onu başgöz etmek istiyorlar. Gaspar’ın hayran sayısını ve popülerliğini kıskananlar da çıkıyor elbette! Fakat hiçbir şey Gaspar’ın karizmasına gölge düşüremiyor.

Blogu bile var!

Gaspar’ın marifetleri bununla da bitmiyor. Romantik köpeğimiz Azbuz.com’da da kendine bir blog açmış. Bu blogda günlük yaşamını, içindeki duyguları, olaylara bakış açısını herkesle paylaşıyor. Birçok güzel fotoğrafla süslediği sitesi http://gaspar.azbuz.com’da Gaspar, karizmasını güzel yazılarla destekliyor. Arkadaşlık ve blog aleminin tek online köpeği Gaspar’ın sitesine üye olanların sayısı da her geçen gün artıyor.

 


Gayet.net
Arşiv
Görseller
  Deniz Karabacak - Gayet.net Genel Müdürü
  Logo
Kısa Tanıtım      RSS  
  Share  Paylaş