Haberler / TSPB Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
01.09.2017

Bültene ait dosyalar

 “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması'nda geri sayım başladı
 
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması, yaptığı her yatırımın hayallerine bir adım olduğunu bilen katılımcıları bekliyor!  Yarışmaya başvurmak isteyenler için son tarih 29 Eylül!
 
3 Nisan'da başvuruları başlayan “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” Kısa Film Yarışması için son başvuru tarihi 29 Eylül 2017. “Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır!” sloganıyla, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenen yarışmada dereceye girenler, 12.000 TL'ye varan ödüller ve çeşitli hediyeler kazanacak.  Toplumda finansal bilincin artmasına katkıda bulunmak hedefiyle düzenlenen ve yurt içi ile yurt dışından tüm katılımcılara açık olan yarışmaya cep telefonuyla çekilen videolarla da katılmak mümkün.
 
Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar telefonları veya kameralarıyla;
 
  • Düzenli para biriktirme ve tasarruf etmenin,
  • Birikimi yatırıma dönüştürerek geleceği güvence altına almanın,
  • Küçük birikimlerle geleceği inşa etmenin
önemini anlatan ve 3 dakikayı aşmayan filmlerini www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla teslim edebiliyor.
 
18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık olan yarışmaya başvurmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yarışma sonucunda birinci 12 bin TL, ikinci 10 bin TL, üçüncü ise 7 bin 500 TL'lik para ödülü kazanırken; ilk 10'a giren yarışmacılara TSPB tarafından düzenlenen bir günlük eğitimlerden birine ücretsiz katılma imkanı ve 1 yıl süreli İKSV Mavi Lale Kart Üyeliği hediye edilecek. Ayrıca, ilk üçe giren katılımcılar dokuz aylık Sinemia üyeliği kazanacak.
 
Jüri üyeleri ve yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak ve başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılmak isteyenler www.kameraelindegelecegincebinde.com adresini ziyaret edebilir.
 
Bilgi ve iletişim için:
Ayşe Ekin Gündüz
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ayseg@marjinal.com.tr
 
TSPB hakkında:
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), banka, aracı kurum, portföy yönetim şirketleri ve yatırım ortaklıklarının üye olduğu özdüzenleyici bir meslek kuruluşudur.


  Share  Paylaş
TSPB
Hakkında
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), banka, aracı kurum, portföy yönetim şirketleri ve yatırım ortaklıklarının üye olduğu özdüzenleyici bir meslek kuruluşudur. Birlik, meslek kurallarını oluşturmakta ve sektörü denetlemektedir.