Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
29.08.2017

Bültene ait dosyalar

Bayram coşkusu Forum Bornova'da yaşanır!
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, bayrama özel hazırladığı program kapsamında hem minikleri hem büyükleri coşturacak etkinliklere ev sahipliği yapacak.
 
İzmir'in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova'nın ziyaretçileri bayram boyunca canlı müzik keyfi yaşayacak. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda da gerçekleşecek müzik programı, Forum Bornova'nın cıvıl cıvıl sokaklarına bayram tatili boyunca renk katmaya devam edecek.
 
Çocuklara özel zaman yolculuğu, bayram boyunca Forum Bornova'da
Forum Bornova'nın minikler için hem öğreten hem eğlendiren özel temalarla düzenlenen çocuk kulübü etkinlikleri, bayram haftasında da devam edecek. Bayram tatili boyunca Forum Bornova'nın minik ziyaretçileri geçmişten günümüze bir yolculuk yapma fırsatı bulacak. Çömlekçi çarkı ile seramik yapımı, geleneksel oyunlar, sokak oyunları, kaşıktan kukla yapım atölyesi, halk dansları, boncuktan süs yapımı gibi etkinliklerin yanı sıra bayram dileklerinin resme ve şarkılara döküleceği verimli faaliyetler Forum Bornova'da minik misafirleri bekliyor. Ayrıca Forum Bornova bayram boyunca her gün düzenleyeceği mini seanslarda, çocukların sosyal sorumluluk konulu proje fikirlerini de dinleyecek.
 
ForumBüs'te bu haftaki atölye, toprak kumbara boyama
Forum Bornova'nın minikler için ForumBüs'te her hafta sonu düzenlediği eğitici ve aynı zamanda eğlenceli etkinliklerde sıra, toprak kumbara boyamaya geldi. Bu hafta sonu atölye kapsamında tüm çocuklar kendi kumbaralarını boyayacak ve böylece kendi tasarruflarını el yapımı kumbaralarında biriktirmenin önemini de öğrenecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.