Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.09.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Erzurum'dan özel bir etkinlik:
“Otağ, Bir Kuruluş Öyküsü”
 
Erzurumluların buluşma noktası Forum Erzurum, okula dönüş zamanında çocuklara yönelik özel bir etkinliğe imza atıyor. 9-17 Eylül tarihleri arasında Forum Erzurum'u ziyaret eden çocuklar, Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşundan hemen önce, bir Türkmen Obası'nın günlük hayatına tanık olma fırsatı bulacak.
 
Alışveriş, sinema, lezzet ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Erzurum, okulların açılma döneminde çocuklara yönelik özel bir etkinlik düzenliyor. Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluşundan hemen önceki dönemde, aynı topraklarda varlık gösteren bir Türkmen Obası'nın günlük yaşamı temasıyla gerçekleştirilecek “Otağ, Bir Kuruluş Öyküsü”, 9-17 Eylül 2017 tarihleri arasında her gün, saat 14.00'ten 19.00'a kadar tüm çocukların katılımına açık olacak.
 
Etkinlik kapsamında obanın günlük yaşamı temasıyla eğitici ve eğlendirici bir dizi atölye çalışması ve oyun düzenlenecek. Kostüm giyme töreni, oyun hamurundan çanak çömlek yapım atölyesi, kilim dokuma atölyesi, yayık yayma, sepet örücü, at binme, okçuluk gibi faaliyetlerin yanı sıra Forum Erzurum ziyaretçisi minikler Dede Korkut Hikayeleri ile de tanışma fırsatı yakalayacak. Bu farklı deneyim için tüm çocuklar Forum Erzurum'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forum-erzurum.com.tr/
https://www.facebook.com/ForumErzurumAVM
https://twitter.com/ForumErzurumAVM
https://www.instagram.com/forumerzurumavm/
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.