Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
28.08.2017

Bültene ait dosyalar

Gordion AVM'den 2017'ye damgasını vuracak tasarım yarışması:
Modanın Yıldızı Sensin!
 
Ankara'nın gözde alışveriş merkezi Gordion AVM'nin ev sahipliğinde, moda tasarım alanındaki gizli yetenekler “Modanın Yıldızı Sensin” yarışmasıyla ortaya çıkacak. Yarışmanın Özge Ulusoy, Raşit Bağzıbağlı ve Gül Gölge Saygı'dan oluşan jürisinin yanı sıra toplam değeri 30.000 TL'yi aşan ödülleri de göz kamaştırıyor.
 
Ziyaretçilerine sunduğu ulusal ve uluslararası pek çok ünlü marka ile Ankara'da alışverişe yeni bir boyut kazandıran Gordion AVM, “Modanın Yıldızı Sensin” yarışmasına ev sahipliği yaparak moda tasarım alanındaki gizli yetenekleri açığa çıkartacak.   
 
Moda tasarımı alanına ilgi duyan, moda eğitimi alan veya hobi olarak ilgilenen herkesin katılımına açık olan Modanın Yıldızı Sensin'e başvurular 28 Ağustos 2017 itibariyle başlıyor. Teması serbest olan yarışmada hazırlanacak tasarımların kırmızı halıya uygun olması bekleniyor. Zengin marka karmasıyla modanın nabzını tutan Gordion AVM, bu yarışmayla modaya gönül verenlerin profesyonellerle bir araya gelerek, moda alanındaki kariyerlerine de yön verebilmesini sağlayacak.
 
Katılımcıların hazırladıkları tasarımların çizimleriyle beraber, ilham kaynaklarının neler olduğunu www.modaninyildizisensin.com adresindeki web sitesine yükleyerek başvurabilecekleri yarışma, toplamda 30.000 TL'yi aşan ödülleriyle de göz dolduruyor. 29 Eylül'e dek devam edecek başvurular, jüri tarafından değerlendirmeye alınacak ve 2 Ekim 2017 günü seçilecek 20 finalist www.modaninyildizisensin.com adresinde açıklanacak. Best Fm, Kaptan International Textile, Setmoda.com ve Singer sponsorluğunda gerçekleşecek olan yarışmanın, 28 Ekim 2017'de düzenlenecek gala gecesi sonunda ise finale kalan 20 yarışmacıdan 3 finalist Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı ve Özge Ulusoy tarafından belirlenecek.
 
Modanın Yıldızı Sensin'in ödülleri: 
  • Yarışmanın finaline çıkmaya hak kazanan 20 kişiye, 500 TL yüklü Gordion Card'a sahip olacak.
  • Birinci 5.000 TL ödül, Raşit Bağzıbağlı‘nın atölyesinde 1 ay süreli staj imkanı, Singer Brilliance 6160 dikiş makinesi, HC 22 dikiş seti ve kumasim.com'dan 5.000 TL değerinde kumaş kazanacak.
  • İkinci 3.000 TL ödül, Singer Brilliance 6160 dikiş makinesi, HC 22 dikiş seti ve kumasim.com'dan 3.000 TL değerinde kumaş kazanacak.
  • Üçüncü 2.000 TL ödül, Singer Tradition 2282 dikiş makinesi, HC 22 dikiş seti ve kumasim.com'dan 2.000 TL değerinde kumaş kazanacak.  

NOT: *Belirtilen para ödülü, kazanan finalistlere Gordion Card'a yüklenmiş olarak verilecektir. Gordion Card, Master Card'ın tüm özelliklerini taşıyan bir alışveriş kartı olup, Master Card geçen Türkiye genelindeki tüm üye iş yerlerinde kullanılabilmektedir.
 

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için: www.modaninyildizisensin.com
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.gordion-avm.com/
https://www.facebook.com/GordionAVM
https://twitter.com/ilovegordion
http://instagram.com/gordionlife

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.