Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.09.2017

Bültene ait dosyalar

İstanbul Muhafızları, Forum Ankara'da çocuklarla buluşacak
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, okula dönüş dönemine özel bir etkinliğe imza atıyor. Çocukların beğenerek takip ettiği İstanbul Muhafızları'nın meşhur karakterleri, Forum Ankara'da çocuklarla buluşuyor.
 
Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara, 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında tüm Ankaralı çocukları İstanbul Muhafızları'yla buluşmaya bekliyor.
 
TRT Çocuk'un sevilen çizgi filmlerinden İstanbul Muhafızları'nın karakterleri, etkinlik boyunca her gün saat 13:00 – 18:00 arasında söyleşiler, şarkılar, danslar ve fotoğraf çekimi aktiviteleri için Forum Ankara'da olacak. Ücretsiz düzenlenen bu etkinliklere tüm Ankaralı çocuklar davetli.
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ ve TRT Çocuk iş birliğiyle hazırlanan "İstanbul Muhafızları" çizgi dizisinde, Mehmet, Zeynep, Ali ve Elif karakterleri İstanbul'un tarihi eserlerini çocuklara tanıtmanın yanı sıra tarihi eserleri korumayı, mahalle kültürünü ve birliğin gücünü de öğretiyor. Atletik ve girişken Mehmet, araştırmacı ve bilgili Zeynep, ürkek ama hayalci Ali ve sportmen Elif'ten oluşan İstanbul Muhafızları'nın, tarihi eserlere zarar vermek isteyen Gürgen ve Azmi isimli karakterleri etkinlik boyunca Forum Ankara'da olacak.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.