Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
24.08.2017

Forum Bornova Çocuk Kulübü ziyaretçileri bu hafta sonu ülkemizin hikayeleriyle tanışacak
 
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu “ülkemiz”.
 

İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “ülkemiz” temasıyla devam ediyor. 26-27 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'nın minik ziyaretçileri eski hikayelerimizden, masallarımızdan ve şiirlerimizden parçalar dinleme fırsatı bulacak. Köy oyunlarının yanı sıra eğlenceli deyimler, fıkralar ve bilmeceler öğrenecek olan çocuklara bir tiyatro sanatçısı da eşlik edecek. Mini Tiyatro saatinde her yaştan konuklarla Nasreddin Hoca fıkralarından yola çıkarak kurulacak interaktif oyuna ise hem İzmirli çocuklar hem de anne-babaları davetli.
 
Minikler ağustos ayı boyunca her hafta sonu ForumBüs yelpaze atölyesiyle serinliyor
Forum Bornova'nın minikler için ForumBüs'te her hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, ağustos ayı boyunca yelpaze atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler hem yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalıyor hem de kendi başlarına serinlemek için çözüm üretiyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.