Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
23.08.2017

Bültene ait dosyalar

DAVETLİSİNİZ
 
Geleceğin yıldızı 26 Ağustos'ta Marmara Forum'da parlayacak. Zuhal Olcay, Cahit Berkay ve Nihat Odabaşı'yla kendi single albümünü yapma fırsatına sahip olacak Işığını Yansıt yarışmacısının belirleneceği etkinlikte, final heyecanına Zuhal Olcay da vereceği konserle damgasını vuracak.

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum'un düzenlediği “Işığını Yansıt Müzik Yarışması” 26 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak büyük final ile kazanan sesi belirliyor. Kazanan ses jüride bulunan ünlü isimlerle çalışarak kendi single albümünü çıkarma şansını yakalayacak. Jüri üyelerinden Zuhal Olcay, final gecesinde tüm davetlilere benzersiz bir müzik ziyafeti sunacak.
Işığını Yansıt'ın jürisinde bulunan Moğollar grubunun efsane müzisyeni Cahit Berkay, usta oyuncu ve ses sanatçısı Zuhal Olcay, başarılı fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ile organizatör ve menajer Selçuk Kaya'nın değerlendirmeleriyle, 26 Ağustos günü 6 finalist arasından birinci belirlenecek.

Eğlencenin ve heyecanın bir arada yaşanacağı büyük finalde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
Tarih: 26 Ağustos 2017, Cumartesi, 18.00
Yer: Marmara Forum Teras

İlgili Kişi & LCV:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0533 927 23 94
ceylann@marjinal.com.tr
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.