Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
22.08.2017

Bültene ait dosyalar

30 Ağustos Zafer Bayramı'nda Forum Trabzon Çanakkale'nin izlerini canlandırıyor
 
Forum Trabzon 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel Çanakkale Destanı Müzesi ve Fotoğraf Sergisi'ne ev sahipliği yapıyor. Çanakkale Savaşı'nı sadece kitaplardan okudukları kadarıyla bilen ziyaretçiler sergide gerçekçi bir deneyim yaşayacak.

Çanakkale Destanı Müzesi ve Fotoğraf Sergisi 27 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında Forum Trabzon'da düzenlenecek. Döneme ait üniformalarla giydirilmiş askerler, Çanakkale'nin sembolü olmuş kahramanlar ve yapılarla ilgili maketler, Çanakkale Savaşı'na ait fotoğraflar, gerçek savaş objeleri ve müziklerle ziyaretçiler tarihsel bir yolculuğa çıkacak.
 
Müzedeki her objenin bir öyküsü, her fotoğrafın ziyaretçilerine ayrı bir mesajı bulunuyor. Ziyaretçiler, Çanakkale Zaferi'nin izlerinin canlandığı bu sergiyi uzman rehber anlatımıyla ve ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.
 
Forum Trabzon, birlik ve beraberliğin sembolü olan Çanakkale Mücadelesini daha iyi anlayabilmek ve tarihe bir yolculuk yapmak isteyenleri 27 Ağustos- 3 Eylül 2017 tarihleri arasında Çanakkale Destanı Müzesi ve Fotoğraf Sergisi'ne davet ediyor.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
 
 
http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.