Haberler / Marjinal Porter Novelli Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
19.08.2017

Bültene ait dosyalar

Finansal teknoloji şirketi ininal, yeni iletişim ajansını seçti: Marjinal Porter Novelli
 
360 derece stratejik iletişim danışmanlığı hizmetleri sunan Marjinal Porter Novelli, bölgenin lider finansal teknoloji şirketi ininal ile el sıkıştı.
 
2012 yılında kurulan bölgenin lider finansal teknoloji şirketlerinden ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetler sağlıyor. Kurulduğu günden itibaren hızla büyüyen ininal, şu anda 1 milyondan fazla kullanıcı hesabına ve 600.000'den fazla aktif aylık kullanıcıya sahip. Sağladığı hizmetlerle Türkiye'de bir ilk olan ininal'ın iletişim çalışmaları bundan böyle Marjinal Porter Novelli tarafından yürütülecek.

Bugüne kadar Piyasada 2 milyonun üzerinde ön ödemeli MasterCard'ı bulunan ininal, 10.000'den fazla perakende ve ATM noktasında kullanıcılarına bakiye yükleme, yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilme olanağı veriyor. Bunlara ek olarak, para transferi, fatura ödeme gibi temel finansal servisleri kullanıcılarına sunuyor. Şirket API platformuyla ortak markalı kartlardan toplu ödeme altyapılarına, kullanıcı hesabı yaratılmasından para transferine kadar birçok finansal hizmeti de kurumsal müşterilerin ve girişimlerin kullanımına sunuyor.

https://www.ininal.com/ 

Marjinal Porter Novelli hakkında
1993 yılından beri adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerinin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştiren Marjinal Porter Novelli Türkiye'nin en itibarlı ajanslarındandır. 50'ye yakın profesyonel çalışanıyla 360 derece iletişim hizmeti sunan Marjinal Porter Novell'inin bağlı olduğu Porter Novelli network'ü, 2011 ve 2012 yıllarında, The Holmes Report tarafından EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde çalışılabilecek “En İyi Çokuluslu Danışmanlık Şirketi” seçilmiştir. Marjinal Porter Novelli, 2013 yılında XSight'ın Marketing Türkiye için gerçekleştirmiş olduğu “Gazeteci Gözüyle PR'ın Yıldızları” araştırmasında, “Gazetecilere göre en olumlu imaja sahip PR ajansı” değerlendirmesinde ilk sırada yer almıştır. www.marjinal.com.tr
 
 


  Share  Paylaş
Marjinal Porter Novelli
Hakkında
1993 yılından beri adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerinin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştiren Marjinal Porter Novelli Türkiye'nin en itibarlı ajanslarındandır. 50’ye yakın profesyonel çalışanıyla 360 derece iletişim hizmeti sunan Marjinal Porter Novell’inin bağlı olduğu Porter Novelli networkü, 2011 yılında, The Holmes Report tarafından EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) bölgesinde çalışılabilecek “En İyi Çokuluslu Danışmanlık Şirketi” seçilmiştir.