Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü'nde bu hafta sonu hep birlikte evcilik oynama zamanı
 
Özel temalarıyla hem çocukların hem büyüklerin dikkatini çeken Forum Bornova Çocuk Kulübü etkinliklerinin bu haftaki konusu   “ev yaşamı”.
 
İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, minikler için hem öğreten hem eğlendiren çocuk kulübü etkinliklerine “ev yaşamı” temasıyla devam ediyor. 19-20 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova'yı ziyaret edecek olan çocuklar, konuk seramik sanatçısıyla birlikte minik hayvan figürleri, oyuncak tabaklar, bardaklar ve istedikleri figürde oyuncak eşyalar yapacak. Kendi ürettikleri seramik oyuncaklarla ve yeni tanışacakları arkadaşlarıyla büyük bir evcilik oyunu oynayacak olan çocuklar, paylaşacak, keşfedecek ve çok eğlenecek. 

Miniklerin hep birlikte şarkılar yazıp söyleyeceği eğlenceli bir hafta sonu için tüm İzmirli çocuklar Forum Bornova'ya davetli.

Minikler ağustos ayı boyunca her hafta sonu ForumBüs yelpaze atölyesiyle serinliyor
Forum Bornova'nın minikler için ForumBüs'te her hafta sonu düzenlediği hem öğreten hem eğlendiren yaratıcı etkinlikler kapsamında, ağustos ayı boyunca yelpaze atölyesi gerçekleştiriliyor. Atölyede 4 – 12 yaş arasındaki tüm minikler hem yaratıcılıklarını konuşturma fırsatı yakalıyor hem de kendi başlarına serinlemek için çözüm üretiyor.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm  
https://www.facebook.com/forumbornovaavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.