Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
15.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'in 100TL'lik alışverişe Jeep kazanan talihlisi Feride Atalay oldu
 
Tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan misafirlerine Jeep Renegade kazanma fırsatı sunan Forum Ankara Outlet'in büyük çekiliş sonuçları belli oldu.
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in Jeep Renegade araç kampanyası talihlisinin belirlendiği çekiliş, 12 Ağustos 2017 günü Milli Piyango, noter yetkilileri eşliğinde ve ziyaretçiler huzurunda gerçekleşti. Tüm Ankaralıların davetli olduğu çekilişte Murat Deryaoğlu ve orkestrası ziyaretçilere müzik ziyafeti sundu.
 
9 Haziran ila 30 Temmuz tarihleri arasında Forum Ankara Outlet'ten alışveriş yapanlar Jeep sahibi olabilmek için çekilişe katıldı. Toplam 130.383 kişinin katıldığı çekilişte şanslı isim Feride Atalay oldu. Atalay, yaptığı 100 TL ve üzeri alışveriş sonucunda Jeep sahibi oldu.  

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.