Haberler / GAP Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.08.2017

Gap'le okula dönüş bu yıl çok şık, çok renkli, bol eğlenceli!
 
Gap'in yepyeni, şık ve eğlenceli okula dönüş koleksiyonu hem çocukların hem anne babaların yüzünü güldürecek neşeli kombinleriyle dikkat çekerken, minikler bu sene Gap sayesinde okula en sevdikleri Disney kahramanıyla beraber gidebilecek! 
 
Gap'in stil sahibi miniklere özel hazırladığı yeni okula dönüş koleksiyonu, birbirinden eğlenceli parçalara sahip Disney lisanslı ürünleriyle zenginleşiyor. Gap çocukları bu yıl okula giderken Mickey & Minnie Mouse, Batman, Marvel, Elsa, Sleeping Beauty, Spiderman, Snow White & 7 Dwarfs, Star Wars, Superman, Alice in Wonderland, Tweety, Bambi, Bugs Bunny, Disney Princesses, Frozen gibi pek çok unutulmaz karakteri de yanlarında götürebilecek.
 
Renkli ve dinamik desenleriyle dikkat çeken çeşit çeşit okul çantalarının yanı sıra Gap'in vazgeçilmez kapüşonlu üstleri ve günlük giyimin kurtarıcısı tişörtleri de yeni koleksiyonda ön plana çıkıyor. Pastel pembe, turkuaz ve lacivertin göz alıcı kombinlere dönüştüğü okula dönüş koleksiyonunda çizgili ve hayvan baskılı çoraplar, sıcacık montlar, rahat kesimli ve eğlenceli detaylarıyla denim parçalar, rengarenk elbise ve pantolonlar yer alıyor.
 
Disney lisanslı ürünlerinin al-üst giyim gruplarının yanı sıra çorap ve çanta gibi aksesuarlarla da zenginleştirildiği yepyeni Gap çocuk ürünleri, bu yıl okula dönüş için birbirinden sevimli alternatifler sunuyor. Okula dönüşün neşesini tarzlarına da yansıtacak koleksiyonuyla Gap, tüm çocukları anne ve babalarıyla yapacakları okul alışverişi için mağazalarına bekliyor.
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/0013/1/Gap_Back_to_school.zip
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
http://www.gap.com.tr/
https://instagram.com/gapturkiye/?hl=en
https://www.facebook.com/GapTurkiye
https://twitter.com/gapturkiye
 
Gap Hakkında
Dünyadaki en ünlü ve ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969'da San Fransisco'da kuruldu. Gap'in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve bej pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987'de Londra'da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de   dünya çapında yaklaşık 1.700 mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit'i kapsıyor. Gap bugün Türkiye'de 31 perakende mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, kapüşonlu sweat-shirtler, özel kesimli pantolonlar ve kot pantolonlar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ed


  Share  Paylaş
GAP
Hakkında
Dünyadaki en ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969’da San Fransisco’da kuruldu. Gap’in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve chino pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987’de Londra’da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de dünya çapında 2000’e yakın mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit’i kapsıyor. Gap bugün Türkiye’de 30 mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, sweat-shirtler, pantolonlar ve denim parçalar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.