Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.08.2017

Bültene ait dosyalar

Forum Ankara Outlet'in hediye kabininden her gün bir televizyon!
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet'in birbirinden cazip fırsatlar sunan hediye kabini kampanyası 18 Ağustos'ta başlıyor.
 

Teknoloji ve moda sektöründen yerli ve yabancı markaların bulunduğu seçkin mağaza karmasını outlet konseptiyle sunan Forum Ankara'nın yeni kampanyası hediye kabini, ziyaretçilerine her gün bir televizyon kazandıracak. Hediye kabini, 18 – 27 Ağustos 2017 tarihleri arasında, Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerin katılımına açık olacak.
 
Hediye kabinine giren Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini havada uçuşan birbirinden cazip hediye çekleri bekliyor. Her gün bir televizyonun yanı sıra, kampanya boyunca tabletlerden 50 TL değerinde mağaza çeklerine, cep telefonundan ütü ve ev gereçlerine dek pek çok cazip hediye sahibini bulacak.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.