Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
14.08.2017

Bültene ait dosyalar

Bayram alışverişinizi Forum Magnesia'dan yapın, yakıtınız bedavaya gelsin!
 
Bayram alışverişini Manisa'nın buluşma noktası Forum Magnesia'dan yapanlar, anında Petrol Ofisi'nden hediye yakıt kartına sahip olacak.
 

Forum Magnesia düzenlediği bayramlık yakıt kampanyası kapsamında, aynı günde tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde ziyaretçilerine anında 20 TL'lik Petrol Ofisi yakıt kartı hediye edecek. Stoklarla sınırlı bu özel kampanyadan faydalanmak için 14-24 Ağustos 2017 tarihleri arasında Forum Magnesia'yi ziyaret etmek yeterli!
 
Hediye yakıt kartlar, Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında tek seferde veya bölünerek 30.11.2017 tarihine kadar kullanılabilecek.

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forummagnesia.com/
https://www.facebook.com/ForumMagnesia/
https://twitter.com/ForumMagnesia
 

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.