Haberler / Homend Basın Bültenleri
Tüm Bültenler
Etkinlikler
< Geri Dön


Buz gibi ve sağlıklı smoothieler için S3 Tableblender

15/7/2017

Buz gibi ve sağlıklı smoothieler için S3 Tableblender

Homend'in S3 serisinde yer alan gözde ürünlerinden Tableblender 4901 sayesinde, yazın kavurucu sıcaklarına serinlik, sağlık ve keyif katmak çok kolay.
 
“Serving Life” sloganı ile tüketicilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışan, geniş ürün portföyü ile birbirinden akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleri geliştiren Homend'in Smart, Silent, Simple kelimelerinden yola çıkarak isimlendirdiği S3 serisinin gözdelerinden Tableblender 4901, yaz sıcaklarına pratik ve leziz çözümler üretmenizi sağlayacak.
 
Tableblender 4901, akıllı hız kontrolü (ISC) özelliği sayesinde blenderinize koyduğunuz malzemelerin kütlesini belirliyor ve her kütleye uygun karıştırma hızını otomatik olarak seçiyor. 600 W güç üreten motoru çok sessiz çalışan S3 Tableblender 4901, sekiz farklı konumda monte edilebilen 1,5 litrelik cam sürahisi, sıçramayı engelleyen kademeli hız ayar düğmesi, ölçekli ve kilitlenebilen kapağı ve kaydırmaz ayaklarıyla dikkat çekiyor.
 
Çıkarılabilen ve kolay temizlenebilen paslanmaz bıçakları ile birbirinden leziz meyveli smoothielerinizi hazırlayacağınız S3 Tableblender 4901'in aksesuarları, bulaşık makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabiliyor.
 
Bir metrelik kablo uzunluğu ile mutfakta pratik kullanım sağlayan S3 Tableblender 4901'in Pulse,  Ice Crush ve Smoothie olmak üzere üç ayrı otomatik programı da bulunuyor.
 
Tableblender 4901'in www.homend.com.tr üzerinden satış fiyatı (KDV Dahil): 399 TL
 
 
İlgili Kişi:      
Barış Engin
Marjinal Porter Novelli                
0212 219 29 71
barise@marjinal.com.tr
 
Homend hakkında
Homend, hayatını daha iyi yaşamak isteyen herkes için ürün ve hizmetler geliştiren, sıra dışı bir elektrikli ev aletleri markasıdır. Beğenilen, özenilen, tavsiye edilen, güvenilir ve tüketici odaklı bir marka olmayı kendine misyon edinen Homend, 2009 yılı Haziran ayında kuruldu. Kuruluşundan sonra on beş ay süren Ar-Ge çalışmaları, altı fikir, yedi  endüstriyel tasarım ve elli iki  marka patent başvurusu olarak meyve verdi. Otuz üç farklı ürünle 2010 yılının eylül ayında ilk lansmanını yapan Homend, üretiminde sağlıklı malzemeler kullanılan, düşük enerji harcayan doğa dostu ürünler geliştirmeye öncelik vermektedir. Homend markalı 100'den fazla ürün arasında cam pişirme yüzeyli elektrikli ızgara, mama suyu hazırlama özelliğine sahip konuşan çay makinesi, porselen gövdeli su ısıtıcısı, akıllı hız teknolojisine sahip mutfak robotu, TUV Rheinland onaylı A enerji sınıfı özelliklerine sahip ütü, hem torbalı hem torbasız kullanılabilen elektrikli süpürge ve elektrikli şarap açacağı gibi ürünler yer alır. Pek çok yenilikçi özelliğiyle hayatı kolaylaştıran akıllı, sağlıklı ve tasarruflu Homend ürünleri, 650'den fazla satış noktasının raflarında, 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek hattının gücüyle satışa sunulmaktadır. Tüketicisinden fiş, fatura ya da garanti kartı beyan ya da saklama zorunluluğu istemeden, arızalı ürünü müşterisinin evinden alarak tamir eden ve yine evine teslim eden Homend, kargoda geçen süreler hariç, 48 saat içinde arızalı ürün sürecini tamamlamayı taahhüt eder. 2013 yılında Homend, tüm dünyada en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak anılan Red Dot Design Award'da (Almanya), Royaltea 1701 çay makinesi ile Red Dot Winner Ödülü, Pottoman 1803 Kahve Makinesi ve Functionall 2802 Mutfak Robotu ile Red Dot Honourable Mention ödüllerine layık görüldü. "Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri"nde 1701 Royaltea Konuşan Çay makinesi “Üstün Tasarım” ödülünü, 1708 Royaltea paslanmaz çelik Konuşan Çay Makinesi, 1802 Pottoman Paslanmaz Çelik Kahve Makinesi, 1803 Pottoman Plastik Kahve Makinesi ve 2802 Functionall Çok Amaçlı Mutfak Robotu ise “İyi Tasarım” ödülünü aldı. Bir dünya markası olma vizyonu ile çalışmalarına devam eden Homend hakkında daha detaylı bilgi için www.homend.com adresine başvurulabilir.

 

 


Homend
Arşiv
Görseller
  Homend Genel Müdürü Volkan Çevik
  Homend Logo
Kısa Tanıtım


      RSS  
  Share  Paylaş