Haberler / Marks&Spencer Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
07.03.2017

Yeni sezonda Marks & Spencer'ın eklektik tarzı
modern şehir stiline yansıyor

 
Stil ve kalitenin adresi Marks & Spencer, ilkbahar aylarını koleksiyonuna eklenen yepyeni parçalarla karşılıyor. Zengin dokular, doğadan desenler ve toprak tonlarının hakim olduğu yeni koleksiyon şık kombin alternatifleri sunuyor.
 
Alışveriş deneyimini tek çatı altında sunduğu zengin koleksiyonlarıyla farklı kılan Marks & Spencer'da her tarza uygun bir alternatif bulmak mümkün. Bahar koleksiyonlarına yeni eklenen parçaların dokularındaki zenginlik, doğal desenler ve toprak tonlarıyla bütünleşerek pek çok parçayla kombin imkanı sunuyor.
 
Marks & Spencer İlkbahar Kadın Koleksiyonu
Marks & Spencer dünyası, ilkbaharın gelişini çiçek desenleri ve pastel tonları ile kutluyor. Marks & Spencer'ın yeni ve dinamik tarzıyla dikkat çeken üst giyim ürünleri arasında gömlekler, kol ve bel detaylarıyla dikkat çeken bluzlar, çarpıcı ayrıntılarla hareket kazanmış ve her tarz ve kesime uygun denimler, göz alıcı tonlarda ceketler ve hırkalar mevcut.
 
Pantolon çeşitlerinde kesim ve tarz olarak da iddialı olan Marks & Spencer'ın en dikkat çekici ürünlerinden biri ise kalça ve basenlere şekil vererek ince bir görünüm sağlayan “Sculpt & Lift” Jean. Özel kumaş teknolojisi ve yine özel tasarlanmış arka cepleriyle “Sculpt & Lift” Jean, mükemmel bir görünüm için ideal. Marks & Spencer'ın günlük denim modellerinin yanı sıra pek çok farklı kesimde sunulan kumaş pantolonları da ofis şıklığına ihtiyaç duyulduğunda gardırobun olmazsa olmazları arasında yer alıyor.
 
Marks & Spencer'ın İlkbahar Kadın Koleksiyonu, giyimin yanı sıra son moda aksesuarları ve çantalarıyla dikkat çekiyor.
 
Marks & Spencer İlkbahar Erkek Koleksiyonu
Erkek giyimde çok tercih edilen özellikli ürünleriyle tanınan Marks & Spencer, bu ilkbaharda beylere yepyeni bir denim modeliyle merhaba diyor: “Travel Jean”. Tüm gün hareket edenlerin özlediği konforlu kalıbıyla dikkat çeken Travel Jean, özel kumaş yapısı sayesinde hem seyahatlerde hem de gün boyu uzun süreli kullanım için büyük konfor ve rahatlık sağlıyor.
 
Marks & Spencer'in İlkbahar Erkek Koleksiyonu'nda yer alan trikolar, kareli desenlerde gömlekler, günlük iş yaşamının kurtarıcısı takımlar, her kombinin üstüne uyum sağlayabilecek ceket ve dış giyim koleksiyonu, kalitesini ve tarzını ilkbaharda da konuşturmaya devam edecek.
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:
Kadın Koleksiyon Dekupeleri: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/19/MS_ilkbahar_kadin_dekupe.zip


Erkek Koleksiyon Dekupeleri: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/MS_ilkbahar_erkek_dekupe.zip
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
www.marksandspencer.com.tr
https://www.facebook.com/marksandspencerturkiye
https://www.instagram.com/marksandspencerturkiye/
https://twitter.com/ms_turkiye
 
 
Marks & Spencer Hakkında
 
Tüm dünyada tanınan İngiliz  perakende devi Marks & Spencer, modern stil ve kaliteyi , kadın & erkek, çocuk, iç giyim koleksiyonları açılımında ve bunların yanı sıra ev koleksiyonu seçenekleriyle gıda ürünlerini, müşterilerinin beğenisine sunuyor. 45 farklı ülkede 1.000'i aşkın mağazalar zinciriyle kuruluşu bir yüzyılı aşkın süre öncesine dayanan Marks & Spencer, İngiltere'nin öncü perakendecileri arasında bulunuyor. Türkiye'de  ise 1995 yılından  bu yana  faaliyet gösteren  marka, bugün 43 mağazası ile Türkiye'nin önemli giyim perakende  zincirleri arasında yer alıyor. Stil, Kalite, Servis, Yenilikçi Yaklaşım ve Güven ilkeleri ile hareket eden ve yaptığı her işte müşterilerini ön planda tutan marka, tüm dünyada daimi yenilikçi ürünleri, yüksek kalite standartları ve bu amaçta oluşturduğu ilkeleri ile ürünlerini satışa sunuyor.
 
 
 


  Share  Paylaş
Marks&Spencer
Hakkında
Tüm dünyada tanınan İngiliz perakende devi Marks & Spencer, modern stil ve kaliteyi, kadın & erkek, çocuk, iç giyim koleksiyonları açılımında ve bunların yanı sıra ev koleksiyonu seçenekleriyle gıda ürünlerini, müşterilerinin beğenisine sunuyor. 45 farklı ülkede 1.000'i aşkın mağazalar zinciriyle kuruluşu bir yüzyılı aşkın süre öncesine dayanan Marks & Spencer, İngiltere'nin öncü perakendecileri arasında bulunuyor. Türkiye'de ise 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren marka, bugün 43 mağazası ile Türkiye'nin önemli giyim perakende zincirleri arasında yer alıyor. Stil, Kalite, Servis, Yenilikçi Yaklaşım ve Güven ilkeleri ile hareket eden ve yaptığı her işte müşterilerini ön planda tutan marka, tüm dünyada daimî yenilikçi ürünleri, yüksek kalite standartları ve bu amaçta oluşturduğu ilkeleri ile ürünlerini satışa sunuyor.