Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
08.08.2018

Bültene ait dosyalar

Yaz akşamlarının keyfine keyif katacak performanslar Forum Aydın'da izleyiciyle buluşuyor
 
Temmuzda 21. Peron efsanesiyle başlayan Forum Aydın'ın yaz konserleri serisi, ağustos ayında da birbirinden keyifli performanslarla devam ediyor! Her salı, perşembe ve pazar günü saat 20.00'de Forum Aydın Zeytin Meydanı'nda başlayacak etkinlikler, yaz akşamlarının keyfine keyif katacak.
 
Aydın ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, yazın gecelerinin keyfini doyasıya çıkartmak isteyen herkesi, ağustos ayı boyunca her salı, perşembe ve pazar akşamları saat 20.00'de izleyiciyle buluşacak canlı performanslara davet ediyor.
Forum Aydın yaz konserlerinin ilk turunda 9 Ağustos 2018 Perşembe akşamı Aqua Akustik Band, 12 Ağustos 2018 Pazar akşamı Grup Kafama Göre ve 14 Ağustos 2018 Salı akşamı ise Beyza Başak Orkestrası izleyiciyle buluşacak.

Geçmişten günümüze keyifli melodilerle süslenecek unutulmaz yaz geceleri için herkes, Forum Aydın'a davetli!

 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

https://www.facebook.com/ForumAydinAlisverisMerkezi  
https://twitter.com/FORUMAYDINAVM
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.