Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.05.2019

Bültene ait dosyalar

Sefa Doğanay'ın keyifli gösterisi Forum Ankara ziyaretçileriyle buluştu
 
Ankara'nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara, bu yıl Ramazan ayına özel gerçekleştirdiği etkinlik programı kapsamında Sefa Doğanay Gazinosu'nu ziyaretçileriyle buluşturdu. 18 Mayıs Cumartesi günü Forum Ankara'da sahne alan Doğanay, izleyenlere başarılı taklitleriyle neşeli anlar yaşattı.
 
Forum Ankara, bu yıl da küçük büyük tüm ziyaretçilerini Ramazan'a özel gerçekleştirdiği keyifli etkinliklerde ağırlıyor. 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Forum Ankara ziyaretçilerine özel ücretsiz gerçekleştirilen Sefa Doğanay Gazinosu etkinliği, her yaştan seyirciyi kahkahaya boğdu. Saat 16.00'a başlayan gösteride müzik eşliğinde pek çok ünlüyü canlandıran Sefa Doğanay, Forum Ankara ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.
 
Forum Ankara'nın Ramazan programı kapsamında hafta içleri salı gününden cuma gününe dek saat 19.30 – 20.00 arasında gerçekleştirilen ney dinletilerinin yanı sıra hafta sonları da saat 15.00'ten 19.00'a geleneksel sahne gösterileri Forum Ankara ziyaretçileriyle buluşmaya devam ediyor. Ailecek izlenebilecek neşeli etkinlikler eşliğinde sevdikleriyle keyifli bir Ramazan geçirmek isteyen herkes, Forum Ankara'ya davetli.

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
www.forum-ankara.com
https://www.facebook.com/forumankaraavm
https://twitter.com/forumankaraavm
http://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey

 
 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.