Haberler / GAP Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
04.07.2017

Gap'de İndirim Başladı
 
Gap'in Kadın, Erkek ve Kids & Baby koleksiyonlarındaki tüm yeni sezon ürünlerde geçerli yüzde elliye varan indirim, mağazalarda ve www.gap.com.tr'de başladı. Gap, sıcakların tadını çıkarmak isteyenlere sezon indirimini müjdeliyor.
 
Tatil bavullarının vazgeçilmez markası Gap, ne giysem sorularının çoğaldığı sıcak havaların kurtarıcısı olacak, hafif kumaşları ve tarzıyla göz dolduran şort, tişört, elbise ve tulumları yüzde elliye varan indirimlerle sunuyor.
 
Herkesin tatil bavuluna en az bir parçayla girmeye niyetli Gap'in Kadın koleksiyonu, tiril tiril kumaşlarıyla dikkat çekiyor. Şort-tulumlar, tencel kumaştan bluzlar, her beğeniye uygun pek çok model alternatifiyle sunulan şortlar, kesimleri ve desenleriyle göz kamaştıran elbiseler, “ne giysem” derdinize son veriyor.  
 
Gap Erkek Yaz Koleksiyonu, polo yakadan sıfır yakaya yaz renkleriyle ve eğlenceli baskılarla tasarlanmış pek çok tişört alternatifi sunuyor. Gap'in erkek şortları pamuklu kumaş dokumalarının konforuyla dikkat çekerken, geniş renk alternatifleriyle ve desenleriyle bu yazın favorisi olmaya aday görünüyor. 
 
Miniklerin hareketli tarzıyla birleşerek rengarenk bir koleksiyona dönüşen Gap Kids & Baby ürünleri, bütün aktiviteler için en iyi mevsim sayılan yaza imza atacak parçalarıyla çocukların kuşlar kadar rahat hareket etmelerine izin veriyor. Esnek denim kumaşlarla sunulan şortlar, deniz ve kumun eğlencesiyle uyumlu mayo ve bikiniler, Gap miniklerinin yazın da konfordan ödün vermeden coşmasını sağlıyor.
 
 
 
Yüksek çözünürlüklü imaj ve dekupe görselleri için:
 
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Cocuk_Temmuz.zip
 
https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/download2017/57/Gap_Kadin_Temmuz.zip
 
 
 
 
İlgili Kişi:
Dilek Özcan
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
dileko@marjinal.com.tr
 
http://www.gap.com.tr/
https://instagram.com/gapturkiye/?hl=en
https://www.facebook.com/GapTurkiye
https://twitter.com/gapturkiye
 
Gap Hakkında
Dünyadaki en ünlü ve ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969'da San Fransisco'da kuruldu. Gap'in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve bej pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987'de Londra'da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de   dünya çapında yaklaşık 1.700 mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit'i kapsıyor. Gap bugün Türkiye'de 31 perakende mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, kapüşonlu sweat-shirtler, özel kesimli pantolonlar ve kot pantolonlar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.
 


  Share  Paylaş
GAP
Hakkında
Dünyadaki en ikonik giyim ve aksesuar markalarından biri olan Gap, 1969’da San Fransisco’da kuruldu. Gap’in koleksiyonları modern bir gardırobun temelini inşa etmek için dizayn edildi: Denim olan her şey, klasik beyaz tişört ve chino pantolon gibi mutlaka sahip olunması gereken parçalar... İlk uluslararası mağazasını 1987’de Londra’da açan Gap, hem online mağazalarıyla, hem de dünya çapında 2000’e yakın mağazasıyla müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Gap markası, giyim ve aksesuar koleksiyonları olan GapKids, babyGap, GapMaternity, GapBody ve GapFit’i kapsıyor. Gap bugün Türkiye’de 30 mağazası ve www.gap.com.tr adresindeki online satış sitesiyle, tişörtler, sweat-shirtler, pantolonlar ve denim parçalar gibi, bir gardıropta mutlaka bulunması gereken kıyafetler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor.