Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.04.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Trabzon'dan bir ilk: “Üni-Forum”la fırsatlar, öğrencilerin ayağına geliyor!
 
Doğu Karadeniz'in buluşma noktası Forum Trabzon, imza attığı ilklere bir yenisini daha ekliyor, “Bi' farkın olsun” sloganıyla duyurduğu öğrencilere özel kampanyası Üni-Forum'la gençlere benzersiz fırsatlar sunuyor. 18-26 yaş arasındaki tüm üniversite öğrencilerinin ücretsiz kullanımına sunulan Üni-Forum Kart, sahiplerine sürpriz hediyeler, alışveriş puanları ve cazip indirimler kazandıracak. 
 
Doğu Karadeniz'in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Trabzon 10. yılını kutlarken, genç ziyaretçileri için alanında bir ilke imza attığı Üni-Forum kampanyasını duyurdu.

Forum Trabzon'da yer alan anlaşmalı markalardan özel indirimler sunan, yapılan alışverişleri puana, puanları ise sürpriz hediyelere dönüştüren Forum Trabzon Üni-Forum  Projesi, belirli bir müşteri grubuna yapılan sadakat kampanyaları arasında, geniş kapsamıyla fark yaratıyor. Öğrenciler, eğlenceden modaya, teknolojiden lezzete, Forum Trabzon'daki anlaşmalı mağazalardan özel indirim ve ayrıcalıklar kazanacak.

Forum Trabzon ayrıca alışveriş merkezi içinde gençlerin kartlarını alabilecekleri ve dinlenebilecekleri özel bir lounge alanı da oluşturdu. Gençlerin Üni-Forum fırsatlarını takip edebilmeleri için hazırlanan www.uniforumkart.com adresindeki internet sitesinin yanı sıra, App Store ve Google Play'dan ücretsiz olarak indirilebilecek Üni-Forum uygulaması da hayata geçirildi.

Üni-Forum'la toplanan puanların internet paketinden yemek kuponuna, giyim çekinden sinema biletine dek pek çok sürprize dönüşeceği bu özel projenin bir parçası olmak isteyen gençler, Forum Trabzon danışma bankosundan ya da Üni-Forum Lounge'dan kartlarını ücretsiz olarak temin edebiliyor.

Öğrenciliğin tadını Forum Trabzon'da doyasıya çıkartmak isteyen tüm gençler, Üni-Forum'lu olmak ve kartlarını almak üzere Forum Trabzon'a davetli!


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumtrabzon.com/
https://www.facebook.com/ForumTrabzonAVM
https://twitter.com/ForumTrabzonAvm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.