Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
17.05.2018

Bültene ait dosyalar

Forum Bornova Çocuk Kulübü oyunları tüm hızıyla devam ediyor
 
Çocuklara yönelik etkinlikleriyle göz dolduran, İzmir ve çevre illerin çekim merkezi Forum Bornova, her hafta sonu saat 17.30'da gerçekleştirdiği Çocuk Kulübü etkinliklerinde eğitici ve eğlenceli programlar sunuyor.
 
Çocuklar için hazırladığı özel temalar ve eğitici içeriklerle dikkat çeken Forum Bornova, minik misafirlerini her hafta sonu gerçekleştirilen Çocuk Kulübü oyunlarında ağırlamaya devam ediyor. Çocukların Forum Bornova'dan en az yetişkinler kadar keyif alması için hazırlanan ve her hafta sonu saat 17.30'da başlayan oyunlar, miniklerin kaliteli ve eğlenceli zaman geçirebileceği dolu dolu bir program sunuyor.
 
ForumBüs'te bu hafta sonu minik aşçılar kurabiyelerini süsleyecek
Forum Bornova'da minikler için eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmaları sunan ForumBüs'te 19-20 Mayıs Cumartesi ve Pazar günleri kurabiye süsleme atölyesi gerçekleştirilecek. 5-12 yaş çocukların ücretsiz katılımına açık atölyede saat 14.00-18.00 arasında minik aşçılar hünerlerini sergileyecek.


İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumbornova.com/
https://twitter.com/ForumBornovaAvm
https://www.facebook.com/forumbornovaavm  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.