Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
11.02.2019

Bültene ait dosyalar

Ece Seçkin aşkını evrene duyurmak isteyenlerle Forum İstanbul'da buluşuyor!
 
Forum İstanbul, bu kez aşkını evrene duyurmak isteyenleri bir araya getiriyor. 9 – 13 Şubat tarihleri arasında Forum İstanbul'u ziyaret edenler, yerden tam 35 kilometre yukarı uçacak balona sevdiklerine özel mesajlarını yazarak aşklarını evrene göndermek şansı yakalayacak. 14 Şubat'ta ünlü şarkıcı Ece Seçkin'in uçuracağı balonla “benim de aşkımı dünya alem duysun” diyorsanız, Forum İstanbul'a davetlisiniz!
 
Alışveriş deneyimini yeniden tanımlayan Forum İstanbul, bu yıl Sevgililer Günü için “bi'başka” sürpriz hazırladı. 9 – 13 Şubat 2019 tarihleri arasında Forum İstanbul'a kurulacak özel alan, aşkını evrene göndermek isteyenleri bekliyor. Alanı ziyaret ederek aşk mesajlarını bırakan Forum İstanbul ziyaretçileri, 14 Şubat'ta uçurulacak özel balonla aşklarını yerden tam 35 kilometre yukarı göndererek sevdiklerine unutulmaz bir sürpriz yapma fırsatı yakalayacak.
 
Forum İstanbul'un özel davetlisi, Ece Seçkin olacak!
 
Forum İstanbul, 14 Şubat 2019 Perşembe günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek bu benzersiz etkinlikte ünlü şarkıcı Ece Seçkin'i de ağırlayacak. Seçkin, aşk mesajlarının bulunduğu balonu uçurmak üzere Forum İstanbul'da hayranlarıyla buluşacak ve en sevilen şarkılarını aşıklar için seslendirecek. 

Hem sevdiğine hem de evrene benzersiz bir aşk sürprizi yapmak isteyenler, Forum İstanbul'a davetli!

 
 
İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr
 
http://www.forumistanbul.com.tr
https://www.facebook.com/istanbulforum  
https://instagram.com/forum_istanbul   
https://twitter.com/forum_istanbul  
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey
 
Forum İstanbul Hakkında:
 
İstanbul Bayrampaşa'da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.245 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 286 markası ile yalnız Türkiye'nin değil Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Mağaza karması, etkinlikleri, mimarisi, sanat eserleriyle de İstanbul'da yeni bir hayatın yolunu açan Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi, E5 ve TEM otoyolunun bağlantı noktasında konumlanması, yeni metro hatları üzerinde olması, Atatürk Havalimanı'na sadece 25 dk'da ulaşılabilir olması ile, sadece İstanbullulara değil, İstanbul'u ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler için rahat ulaşım ve alışveriş ortamı sunuyor.

 
 


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.