Haberler / Multi Basın Bültenleri
Bültenler
Arşiv
Etkinlikler
< Geri Dön
21.05.2019

Bültene ait dosyalar

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Forum Çamlık'ta coşkuyla kutlandı
 
Denizli'nin en çok ilgi gören alışveriş merkezi Forum Çamlık, 19 Mayıs'ın 100. Yılı şerefine coşkulu bir kutlama programına imza attı. 15 Mayıs'ta başlayan bayram etkinlikleri kapsamında Forum Çamlık ziyaretçileri defile, sergi, koro ve orkestra performansından oluşan kutlamalara katıldı.

Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, ziyaretçilerine 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na özel dolu dolu bir program sundu.

15 Mayıs 2019 Çarşamba günü Kızılcabölük Hanife ve Ahmet Paralı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Forum Çamlık'ta 19 Mayıs'a özel bir defile gerçekleştirdi. Defile kapsamında okul öğrencilerinin tasarladığı ve Kızılcabölük bezinden dikilmiş gece elbiseleri, gelinlikler ve asker kıyafetlerinden oluşan 40 parçalık koleksiyon Forum Çamlık misafirlerinin beğenisine sunuldu. Defilenin ardından öğrenciler bir halk oyunları gösterisi de sahneledi. Etkinliğe Forum Çamlık misafirlerinin yanı sıra Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Tavas İlçe Kaymakamı Recep Öztürk, Çardak İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Duvarcı ve Tavas İlçe Emniyet Müdürü Tolga Adagülü de katıldı.

15 – 18 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Pamukkale Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu El Sanatları Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan vitray, iğneli keçe, deri çanta, ebru, ahşap, etamin üzerine antika halı ve saray kadını figürleri çalışmaları gibi eserlerden oluşan sergi, Forum Çamlık ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. Sergi açılışında gerçekleştirilen taş boyama ve kaligrafi yazı çalışmaları, Forum Çamlık ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

19 Mayıs 2019 Pazar günü Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi koro orkestrası Forum Çamlık ziyaretçilerine özel unutulmaz bir performans sergiledi. Koro ve orkestrayla beraber 60 kişiden oluşan grup, bayram coşkusuna yakışır performanslarıyla göz doldurdu.
 

İlgili Kişi:
Ceylan Naza
Marjinal Porter Novelli
0212 219 29 71
ceylann@marjinal.com.tr

http://www.forumcamlik.com
https://www.facebook.com/forumcamlik
https://twitter.com/forumcamlikavm
https://www.youtube.com/user/ForumAVMTurkey


  Share  Paylaş
Multi
Hakkında
Multi, Avrupa ve Türkiye’nin en önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketidir. Avrupa’nın tamamını kapsayan bir perakende platformu olan Multi, sürdürülebilir kira geliri yaratmaya, yönetmeye ve geliştirmeye odaklanmıştır. Multi projeleri faaliyet gösterdikleri bölgelerde, ekonomik büyümeye katkıda bulunmakta ve sosyal yaşam alanları yaratmaktadır. Kurulduğu 1982 yılından beri geliştirdiği 190’dan fazla proje ve hali hazırda yönetmekte olduğu 130 Alışveriş Merkezi ile Multi, Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 14 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Turkey, Türkiye’nin en büyük perakende platformudur. 865.000 metrekare perakende alanında, 2.100’ü aşkın kiracısıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl 160 milyon ziyaretçiye kapılarını açan Multi Turkey’nin en önemli alışveriş merkezleri arasında İstanbul’da Forum İstanbul ve Marmara Forum, Ankara’da ise Gordion ve Forum Ankara Outlet yer almaktadır.